Sözleşmeler

Sitemize girerek satın almış olduğunuz ürünlerin önce mevcut stok da olup olmadığı tarafımızca tespit edilip size bilgi verilerek satış gerçekleştirilecektir. Alış verişleriniz veri tabanımıza düştüğünde tarafınızı telefonla arayarak satış teyyit edilerek ürünlerin mevcut olup olmadığı tarafınıza bildirilmektedir. Daha sonra ödeme işlemi yapıldıktan sonra 100 TL alışverişlerin altında Kargo ücreti Alıcıya ait olmak üzere istediği bir kargo firması ile ürün kargoya verilerek 3 gün içerisinde ürün kargo firması tarafından alıcıya teslim edilir.

Ürünler kırılmayacak ve zarar görmeyecek şekilde paketlenmektedir. Kargoya ayrıca ürünün kırılabilecek bir ürün olduğu bildirelerek kargo firması tarafından güvenceye alınır.

Ürün teslimatından sonra ürün Tüketici Haklarına göre tarafınıza sağlam teslim edilmiş kabul edilir. Daha sonra herhangi almış olduğunuz ürünü bir iade veya geri verme söz konusu değildir. Böyle bir durumun söz konusu olma durumunda gerekli açıklamaların yapılması ve gerekli nedenlerin belgeleri ile beraber gösterilmesi ,Tüketici Hakları Mahkemesi veya Alanya Mahkemeleri veya Ankara Mahkemeleri geçerli kabul edilmiştir.

Veya herhangi bir Satış ve Alış yani Müşteri ve Ark Accessories firması ile uyuşmazlık, anlaşmazlık durumunda gerekli iletişim kurularak problem kolay bir şekilde veya para iadesi yapılarak çözümlenebilir. Bu durum karşılıklı telefon veya yapılan mail yazışmaları sonucu sonuçlandırılır.

100 TL üzeri alış verişlerde kargo ücreti Ark Accessories tarafından karşılanır.

Ürünler takı ürünleri olduğundan dolayı laylon ve boncuklu, kutulu, iyi paketlendiği için aslında kargoda herhangi bir zarar görmesi çok zordur. (Kargo esnasında açılmadığı takdirdi)

Ödeme teyyit ödilmeden ürün teslim edilemez ve kargoya verilemez. Ödemenin teyyit edilmesi Ark Accessories tarafından belirlenir. Veya Müşteri Banka Dekontunu tarafımıza ulaştırmak zorundadır. Bunu Mail veya Whats veya diğer teknolojik iletişim kurallarını uygulayarak yapmalıdır.

Ödeme alınmadın önce müşteri aranır ve ürünü alıp almadığı teyyit edilerek ürünün stokta olup olmadığı, olmaması halinde başka bir model veya ürün istenip istenmediği de sorularak işlem tamamlanır ve müşteri onayladıktan sonra ödeme kabul edilir ve ürün 3 gün içerisinde kargoya verilerek satış işlemi tamamlanır.

Satış işlemin tamamlandıktan sonra ürün iadesi kabul edilmez. Eğer ürünün kargoda zarar gördüğü veya imalat hatası ispat edilir ise ürün iade edilebilir veya ürün bedeli geri ödemesi kabul edilir.

Ark Accessories Satış Ekibi

 

Paketleme

Teslimat

Kargo